תפריט סגור

טיולי סופר ג'יפ למרכז איסלנד

תעלו הילוך כי אתם עומדים לחוות את איסלנד באדרנלין גבוה!

שאלות נפוצות

הסופר-ג'יפ אלה רכבי 4×4 סדרתיים (כדוגמת ניסאן פטרול למשל) שהוסבו על ידי החלפת גלגלים ומתלים (ושאר התאמות) ל"מפלצות שטח" עם יכולת עבירות כזו המקנה להם אפשרות קלה לנסוע על קרחונים, לחצות נהרות ולכבוש כמעט כל פסגה שיבחרו לכבוש.

מוזמנים לקרוא עוד על סופר-ג'יפ בהמשך העמוד.

התשובה היא לא. היחידים שנוהגים את מפלצות השטח האלה, הם נהגים מנוסים ומוסמכים עם רישיון ייעודי.

מטיילים רבים חוששים מחציית מעברי מים ו/או נסיעה בדרכים שאינן סלולות, כך שטיול בסופר-ג'יפ עליו מצוות נהג מומחה, הוא בהחלט פתרון מעולה עבורם.

גם אם אתם נהגים שאינם חוששים מאלה, נהג הסופר-ג'יפ (שהוא גם מדריך מדופלם לאוזר הטיול) ייקח אתכם למקומות נסתרים שרק הסופר-ג'יפ יכול להגיע אליהם.

לחובבי האדרנלין, הנסיעה בסופר-ג'יפ היא חוויה שתישאר אתכם לכל החיים. הרשמים שאנחנו מקבלים ממטיילים שחזרו מטיול כזה, הם תמיד חיוביים מדהימים!

טיולי הסופר-ג'יפ נועדו לטיולים במרכז ההררי של איסלנד, כאשר רוב הטיולים הם ללנדמנלאוגר, לאקי ואסקיה. כולם ממוקמים באזורים שונים במרכז האי. כל מקום ייחודי ומומלץ מאד לביקור. כדאי לבדוק את פרטי הטיול (כמו זמן הנסיעה, הטיולים הרגליים הכלולים ומחיר) כדי להחליט מה הכי מתאים לכם ולמטיילים שאתכם.

הנסיעה בטוחה בהחלט! כל רכב שהוסב להיות סופר-ג'יפ נבדק ואושר על ידי הרשויות הרלוונטיות באיסלנד וכמו כל רכב אחר עובר בדיקה שנתית לוודא את מצב תקינותו ובטיחותו. נהגי הסופר-ג'יפ מקצוענים ומאד אחראיים.

סופר-ג'יפ: מידע כללי על מפלצות השטח של איסלנד

הסופר-ג'יפ ללא ספק נולד באיסלנד. יש הרבה אגדות על איך הרכבים האלה קיבלו את השם "ג'יפ" אך כנראה שהפופולרית ביותר, היא שהשם הגיע אי שם במלחמת העולם השנייה. צבא ארה"ב הביא באותה תקופה רכבי שטח קלים לאיסלנד ומאחר וכמעט ולא היו אז כבישים באיסלנד, כלי רכב אלה התבררו כיעילים למדי בנסיעה באי. הם נקראו "רכב למטרות כלליות" (General Purpose vehicle) או בקיצור GP. משם הדרך לשם Jeep הייתה מהירה (ובתרגום איסלנדי: Jeppi).

הסופר-ג'יפ הוא רכב שטח בעל הנעה כפולה (ארבעה גלגלים) המצויד במערכות מתלים מסיביות וצמיגים בגודל של 38 אינץ' עד 46 אינץ'. מלבד השימוש בצמיגים עצומים, היה צורך להתאים לרכבים מרכבים שיכילו את הגלגלים העצומים האלה, מתלים מורחבים וערכת הרמה מיוחדת להגבהת הרכב.

הרכבים עבירים בצורה פנומנלית! אין דרך באיסלנד ולא משנה העונה, שהם לא יצליחו לחצות עם הנהג המתאים. חווית הנסיעה, היא חלק בלתי נפרד מהטיול וללא ספק משדרגת אותו. אתם תראו יותר כי תשבו גבוה יותר, תגיעו למקומות מיוחדים שרק הסופר-ג'יפים מגיעים אליהם וכנראה שתהיו הכי מהירים בשטח האיסלנדי.

באיסלנד טיולי הסופר-ג'יפ נפוצים מאד למרכז האי (ל- Highlands) אך לא רק! תוכלו להצטרף גם לטיולים מדהימים על קרחון ולהגיע למקומות על ענקי הקרח, שבאמת רק סופר-ג'יפים יכולים להגיע!

העיפו מבט בסרטון ותבינו על מה אנחנו מדברים:)