תפריט סגור

טיולי אופנועי שלג על קרחונים באיסלנד

מוכנים להזרמת אדרנלין מואצת? טיולי אופנועים על קרחונים עצומים עם מדריכים מקצוענים ומנוסים שיובילו אתכם לנקודות הכי קסומות על הקרחון.

אופנועי שלג LANGJÖKULL

אופנועי שלג ומערות קרח בקרחון LANGJÖKULL

טיול אופנועי שלג על קרחון LANGJÖKULL באזור מעגל הזהב המפורסם. העלייה לקרחון עם סופר ג'יפ!

טיול אופנועי שלג על קרחון Mýrdalsjökull

טיול סופר פופולרי הממוקם אסטרטגית באופן מושלם לרוב המסלולים של מטיילים באיסלנד. שעה של שכרון חושים על האופנוע בנופים חד פעמיים!

טיול אופנועי שלג על קרחון Vatnajökull

טיול סופר פופולרי הממוקם אסטרטגית באופן מושלם לרוב המסלולים של מטיילים באיסלנד. שעה של שכרון חושים על האופנוע בנופים חד פעמיים!

שאלות נפוצות

אם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי אדרנלין גבוה, ריגושים בטבע ומהירות, אז אנחנו לחלוטין ממליצים על טיול אופנועי שלג.

מגיל 8, אך כדי לנהוג באופנוע תצטרכו להיות מעל גיל 17 ולהציג רישיון נהיגה (על רכב) בתוקף.

רובם כן. מאחר וכל טיולי האופנועים באיסלנד הם על קרחון, הם זמינים לאורך כל השנה.

הטיולים דומים מאד אחד לשני, ההבדל הוא במיקום (שגם הוא דומה כי הוא תמיד על קרחון) ובתוספות לטיול. למשל טיול אופנועים עם ביקור במערת קרח. לכן ההמלצה שלנו היא להזמין את הטיול שמשתלב הכי טוב עם מסלול הטיול שלכם באיסלנד.

ניתן לומר בלב שלם כי כל טיולי אופנועי השלג באיסלנד דומים וכולם סופר מהנים! אנחנו לא מוצאים יתרון אמיתי לחברה כזו או אחרת. מכאן שכדאי להזמין את הטיול שישתלב הכי טוב במסלול שלכם באיסלנד!

הנסיעה בקבוצה. שני רוכבים על כל אופנוע או רוכב יחיד (בהתאם לכרטיס שנקנה). מדריך מוסמך ומקצועי ילווה תמיד את הקבוצה, ישמור על בטיחותה וידריך אותה.

על עוד נשמעים להוראות המדריכים זה בטוח מאוד!

בהחלט. יציידו אותך בסרבל, כפפות וקסדה.

החברות המפעילות את טיולי האופנועים אכן ממליצות על ביטוח אתגרי עבור הפעילות. אנחנו בכל מקרה ממליצים לבדוק את הנושא גם מול הגורם המבטח בארץ.

הודעת הביטול תשלח לאימייל (בהתאם לפרטי איש הקשר שהגדרת בהזמנה) וגם ינסו לתפוס אותך טלפונית. בכל מקרה הכסף עבור הפעילות יוחזר במלואו לכרטיס האשראי אתו בוצעה ההזמנה.