תפריט סגור

מרחצאות GEOSEA בהוסאוויק

באחד מהלוקיישנים הכי מופלאים בצפון האי, שוכנת לה לגונה חמה גיאותרמית. שלפו את הניידים כי הולכות להיזרק כאן המון תמונות לאוויר!

הזמינו כרטיסים ל- GEOSEA והבטיחו את מקומכם!

בריכת GEOSEA ממוקמת באחת הנקודות היפות באיסלנד. תוסיפו לזה רחצה במים חמים ומעט אלכוהול המוגש לתוך הבריכה וכנראה שתרגישו מה שאנחנו הרגשנו שבקרנו ב GEOSEA – מכאן לא ניתן לטפס גבוה יותר!

הבריכה נמצאת על צוקיה הצפון מערביים של עיירת הדייגים הצפונית הוסאוויק. זוהי בירת הלוויתנים האיסלנדית ודי בקלות תוכלו לראות מהבריכה את סירות הצפייה בלוויתנים נעות במפרץ.

GEASEA זו בריכה צעירה מאד שהוקמה באוגוסט 2008 ומקבלת את מימיה מקידוח שבוצע ב-1992. בפועל הכוונה הייתה לספק מים לתושבי העיירה אך מי ים שחדרו למי הקידוח והעלו את רמת המינרליות שלו, הפכו את המים ללא כשירים לחימום. המים לעומת זאת, נמצאו מאד בריאים לעור הגוף. תושבי האזור הבינו זאת הרבה לפני שהבריכה הוקמה והצליחו לרחוץ במי הקידוח באמצעות חבית גבינה ענקית:)

שעות פתיחה:

  • קיץ (1 ביוני – 31 באוגוסט): 11:00 – 23:00
  • חורף (1 בספטמבר – 31 במאי): 12:00 – 22:00

מתקנים במתחם

באופן טבעי בשל גילה הצעיר של הבריכה, המתקנים במתחם חדישים ובהחלט משרים אווירת יוקרה. תבינו זאת היטב כבר שתיכנסו למלתחות המתחם, טרם הכניסה לבריכה.

מלתחות – כל האורחים מתבקשים להתקלח לפני הכניסה לבריכה. במלתחות תמצאו סבון, שמפו ומרכך של חברת הטיפוח הטבעית האיסלנדית, Sóley Organics.

מתחם להחלפת בגדים – מותאם לעד 160 אורחים.

לוקרים – כל אורח מקבל לוקח עם מפתח אלקטרוני לשמית בגדים וחפצים.

בר – תוכלו ליהנות מבירה, יין או משקאות קלים המוגשים ישירות לתוך הבריכה. אין צורך לצאת מהמים!

בר חטיפים – מחוץ לבריכה ממוקדם בר המגיש גלידה, תפוצ'יפס, סלט, שוקו חם ועוד.

תנאי ביטול:

ניתן לבטל את הכרטיס למרחצאות עד 24 שעות למועד ההזמנה ללא דמי ביטול.

אתר האינטרנט של הבריכה: www.geosea.is

נקודת מפגש

צפו בסרטון