תפריט סגור

בריכות גיאותרמיות ולגונות חמות

הלגונות הקסומות של איסלנד תופסות מקום של כבוד בתרבות האיסלנדית והנהנים העיקריים הם המטיילים. הכינו את הניידים כי האינסטגרם שלכם עומד להתפוצץ!

הלגונה הכחולה

הלגונה הכחולה

בלב שדה לבה לא רחוק מהבירה רייקיאוויק, שוכנת הלגונה הענקית, הלגונה הכחולה. הלגונה פרוסה על שטח עצום והמראה עצום לא פחות. תוכלו ליהנות ממסעדת שף, מלונות יוקרה הממוקמים במתחם ומטיפול ספא מרגיע.

הלגונה הסודית

בלב שדה לבה לא רחוק מהבירה רייקיאוויק, שוכנת הלגונה הענקית הידועה בשמה הלגונה הכחולה. הלגונה פרוסה על שטח עצום והמראה עצום לא פחות. תוכלו ליהנות ממסעדת שף, מלונות יוקרה שממוקמים המתחם ומטיפול ספא מרגיע.

סקיי לגון

הצעירה והחצופה מבין הבריכות החמות באיסלנד. עיצוב מטריף לצד נוף פתוח לים הופכים את החוויה בסקי לגון לשמימית.

מרחצאות מיוואטן

מרחצאות מיוואטן הידועים בשמם "הלגונה הכחולה של הצפון" באופן לא מפתיע ממוקמים בצפון הקסום של האי. זוהי האחות הקטנה אך היפה לא פחות של הלגונה הכחולה המפורסמת יותר.

מרחצאות GEOSEA בהוסאוויק

באחת הנקודות היפות באיסלנד שבגבכם עיירת הדייג הוסאוויק ולפניכם מרחב אינסופי של ים ופסגות מושלגות, ה GEOSEA היא ללא ספק ברשימת ה Top 5 שלנו!

מרחצאות Vok

אי שם בבירת המזרח שוכנת לה בריכה מקסימה בשם Vok. שלוש בריכות חמות עם מסעדת ביסטרו מצוינת.

מרחצאות Krauma

רק שעה מרייקיאוויק נמצאות הבריכות של Krauma. 6 בריכות יקבלו את פניכם במקום המקסים הזה. 5 חמות ואחת קרה.

שאלות נפוצות

יש הרבה בריכות גיאותרמיות טבעיות באיסלנד ויש גם לא מעט ידי אדם. המשותף לכולן הן שהן מלאות במים גיאותרמיים מבטן כדור הארץ.

בחלקן הגדול ניתן אך לא בכולן. כדי שהרחצה תתאפשר הטמפרטורה של המים צריכים לנוע סביב ה 40 מעלות. כדי שזה יקרה יש לקרר ברמה מסוימת את המים הגיאותרמיים, באופן מלאכותי או טבעי. בבריכות שזה לא קורה לא מתאפשרת רחצה ושלטים ברורים יורו על כך.

לבריכות הטבעיות באיסלנד שניתן לרחוץ בהן, לא תדרשו לכל תשלום. בבריכות ידי אדם (שרובן נמצאות במתחם המספק לרוב מקלחות, בר, מסעדה ושירותים נוספים) תדרשו בהחלט לכרטיס כניסה בתשלום. התשלום בחלק מהבריכות יכלול גם השאלת מגבת.

בהחלט! המינרלים ברבים שבמים מנקים היטב את העור. יחד עם זאת זמן ממושך מדי בבריכה החמה (מעל שעתיים) אינו מומלץ.

הטמפרטורה בבריכות הרחצה (מים שעוברים קירור) תנוע סביב ה- 36-40°.

לרוב גובה המים לא יעבור את ה- 120 ס"מ בנקודה הגבוהה ביותר בבריכה.

לומר את האמת, אין בריכה שתחזרו ממנה לא מרוצים. מה יכול להיות רע בלסיים יום טיול במים חמים עם רוח קרירה מנשבת בראשך וכוס יין ביד? עם זאת, יש לנו כמה פייבוריטיות! הראשונה והמפורסמת מכולן היא הלגונה הכחולה. הכי גדולה, הכי מרשימה, הכי כחולה וגם הכי תיירותית (יש יגידו ממוסחרת). לא לבקר בלגונה הכחולה זה כמו לא לבקר באייפל שאתה בפריז.

השנייה