תפריט סגור

טיולי רכיבה על סוסים איסלנדיים

לחוות את איסלנד בטיול רכיבה על אחד מגזעי הסוסים החסונים והמתוקים בעולם!

רכיבה על סוסים מרייקיאוויק

טיול רכיבה מרייקאוויק

ברוכים הבאים לאקדמיה לרכיבה Hestar. מדריכים מנוסים יובילו אתכם לטיול רכיבה בשדות לבה לצד נופי הרים משגעים.

רכיבה על סוסים מויק

טיול רכיבה בחופים השחורים של דרום איסלנד עם Horse Adventure.

רכיבה על סוסים ב- Hveragerði

טיול רכיבה עם מדריכי החווה Eldhestar המנוסים בדרום איסלנד.

טיול סוסים למפל Reykjafoss

הצטרפו לרכיבה בחוות Hestasport לטיול מפלים קצר ומקסים!

שאלות נפוצות

הסוסים האיסלנדיים הם גזע הידוע באמינותם, באינטליגנציה גבוהה, בחצי קומתם ובאופים הידידותי. רעמתם המפוזרת בתוספת הפוני שלהם, הופכים את המראה שלהם למתוק ביותר! אך אל תתנו לאופי הנוח והידידותי להטעות אתכם. מדובר בסוסים חסונים מותאמים לעבודה קשה ורכיבות ארוכות.
לסוסים האיסלנדיים הרבה צבעים שהופכים אותם לגזע יפהפה וייחודי.

הסוסים האיסלנדיים נחשבים לנמוכים וגובהם הממוצע עומד על 1.4 מטר. יחד עם זאת בשל צפיפות גבוה של עצמותיהם, הם חזקים מאד ויכולים לשאת בקלות גם רוכבים בוגרים.

בהחלט! יחד עם מדריכים מנוסים וסוסים ממושמעים אתם בידיים מאד בטוחות, גם אם זו פעם ראשונה שלכם על סוס. הטיולים עוברים בשבילים נוחים לרכיבה והמדריך יתאים את הקצב לדרך.

אך אם הרכבה לא חדשה לכם, תוכלו גם להצטרף לקבוצות רכיבה מתקדמות ולטיולים מאתגרים יותר.

לגמרי! אלה סוסים מאד ממושמעים ומאד רגועים ולא תוקפניים. הסוסים שיוצאים לטיולי הרכיבה, מתורגלים ומאד אוהבים לצאת לטבע עם הרוכבים.

החוות כולן מנוהלות על ידי מקצוענים אמיתיים. כל המדריכים מנוסים ומאד נחמדים. אנחנו ממליצים לבחור את החווה בהתאם לנופים הכלולים בטיולי הרכיבה שלה (למשל בדרום תוכלו לרכב על חופים שחורים ובצפון תחצו נהרות ותגיעו למפלים) ובהתאם למסלול הטיול הכולל שלכם. היכן שלא תבחרו בסופו של דבר לרכב, ההנאה מובטחת!

כמעט כל חווה המציעה טיולי סוסים באיסלנד, מציעה גם סיורים פרטיים. באופן הזה תוכלו אתם לקבוע את השעה, את המסלול ואת רמת הקושי של הרכיבה.