תפריט סגור

טיולים על קרחון

אין דרך טובה יותר להכיר את הקרחונים העצומים של איסלנד מאשר להצטרף לטיול מקסים של הליכה על קרחון!

שאלות נפוצות

טיול על קרחון, עם או ללא טיפוס, זאת דרך מצוינת ומומלצת מאד לחוות את הקרחונים של איסלנד. הקרחונים העצומים ילוו אתכם לאורך כל הטיול וכדי לחוות אותם לא רק מרחוק, כדאי מאד להצטרף לאחד הסיורים המודרכים.

אין חוק באיסלנד האוסר על הליכה או טיפוס על קרחונים ללא מדריך מוסמך. יחד עם זאת, ללא קשר למומחיות ההישרדותית ולרמת הכושר שלכם, לטייל על קרחון באיסלנד, ללא היכרות מעמיקה של השטח, יכולה להיות חוויה שתגמר באסון.

המדריכים המנוסים מכירים כל פינה על הקרחון, מכירים היטב את הדרכים שלא תמיד מסומנות וחשים את הקרקע הרבה יותר טוב, גם ממטפס מנוסה שמגיע לראשונה לקרחון באיסלנד.

טיולי ההליכה הבסיסיים אינם כוללים שום אלמנט של טיפוס. בטיולים המשלבים גם טיפוס, חלק מזמן הטיול מוקדש להדרכה וטיפוס בפועל על קיר קרח.

טיולי ההליכה על קרחון מאד דומים אחד לשני, עם השוני והייחודיות של כל קרחון. קשה לומר איזה מהטיולים טוב יותר, אך יהיה חכם מאד להזמין את הטיול שבסופו של דבר מסתדר הכי טוב במסלול הטיול שלכם באיסלנד.

בהחלט לא! בתחילת הטיול תצאו להליכה בעליה מתונה לקרחון ועל הקרחון עצמו ההליכה קלה ונוחה.

מאחר וכל הטיולים מודרכים על ידי מיטב המדריכים לפעילויות קרחונים, הם לחלוטין בטוחים! כל המטיילים יצוידו באמצעי בטיחות וציוד הליכה על קרחון. 

את כל ציוד הטיפוס והבטיחות תקבלו מהחברות המפעילות. מבחינת לבוש אנחנו מאד ממליצים על מספר שכבות ומכנסיים עמידים למים (רק לא ג'ינס:). כפפות עמידות למים גם מאד מומלצות ובמידה ומדובר בימים קרים אל תשכחו לקחת אתכם כובע חם לראש.

עבור כל הטיולים המוצגים באתר, לא יגבו דמי ביטול עבור כל הודעת ביטול שתשלח עד 24 שעות טרם מועד הפעילות.

דבר שבהחלט יכול לקרות, בעיקר בחודשי החורף שהראות יכולה להיות אפסית בימים מסוימים. במקרה של ביטול בשל תנאי מזג אוויר, תשלח אליכם הודעת ביטול במייל, כמו כן יבוצע ניסיון לקשר טלפוני וכל כספכם יוחזר.